top of page

Jak grill to na Kaszubach!

Na ten czas czekaliśmy całą zimę! Bo czy jest coś bardziej satysfakcjonującego niż grillowanie na świeżym powietrzu, w otoczeniu przyrody? Wraz z nadejściem ciepłych dni, sezon grillowy na Kaszubach rozpoczyna się pełną parą. Gwarantujemy, że na Palmowym Wzgórzu nie zabraknie Ci niczego, żeby się nim w pełni cieszyć. Nasze luksusowe domki nad jeziorem na Kaszubach czekają na Ciebie!Sezon na grilla na Kaszubach

Kaszuby to kraina przepięknych krajobrazów, pełna malowniczych jezior, lasów i pagórków, które stanowią doskonałe tło dla grillowania. Wszyscy wiemy, że na świeżym powietrzu jedzenie smakuje o niebo lepiej. Dlatego na Palmowym Wzgórzu zadbaliśmy o to, żeby nasi goście mieli dostęp do zewnętrznych kuchni, w których mogą przygotowywać pyszne posiłki i komfortowo jeść je na zewnątrz. Nasze apartamenty na Kaszubach do wynajęcia są w pełni wyposażone we wszystko, czego możesz potrzebować.


Tajemnica udanego grilla

Kluczowe są oczywiście składniki, z których grill zostanie przygotowany. Kaszuby słyną z bogactwa lokalnych produktów, które doskonale nadają się do grillowania. Świeże ryby prosto z okolicznych jezior, regionalne wędliny, kaszubskie kiełbaski i świeże warzywa z lokalnych gospodarstw - wszystko to sprawia, że grillowanie na Kaszubach staje się prawdziwą ucztą smaków. Domek na Kaszubach z jacuzzi to idealne miejsce, żeby cieszyć się tym co ten malowniczy region ma do zaoferowania.


Przytulne Miejsca do Grillowania

Na Palmowym Wzgórzu każdy domek i apartament mają dostęp do tarasu oraz specjalnie przygotowanego miejsca do grillowania, a zestawy wypoczynkowe tylko czekają na uczty naszych gości. Dzięki pełnemu wyposażeniu możesz spędzić czas na grillowaniu w komfortowych warunkach, mając wszystko, czego potrzebujesz na wyciągnięcie ręki.


Nie tylko grill 

Dbamy o to, aby nasi goście mogli cieszyć się różnorodnymi doświadczeniami kulinarnymi na świeżym powietrzu. Oprócz przygotowywania pysznych potraw na grillu, zapewniamy także wyjątkowe miejsce na ognisko, które pozwala na spędzenie jeszcze bardziej magicznych wieczorów w otoczeniu przyrody.


Ognisko to nie tylko możliwość przyrządzenia smacznych przekąsek, ale także okazja do stworzenia niezapomnianej atmosfery. Zbieranie się wokół ogniska, opowiadanie historii, pieczenie kiełbasek - to wszystko tworzy niepowtarzalne wspomnienia. Palmowe Wzgórze to nie tylko luksusowe domki z jacuzzi w pomorskiem, ale również okazja do stworzenia niezapomnianych wspomnień.


Wypocznij na Kaszubach

Sezon grillowania to doskonały sposób na spędzenie czasu na świeżym powietrzu, delektując się smakiem pysznych potraw w towarzystwie najbliższych. Przyroda, lokalne smaki, przytulne miejsca do grillowania, rodzinna atmosfera i mnóstwo zabawy - to wszystko czeka na Ciebie podczas pobytu na Palmowym Wzgórzu na Kaszubach.  Apartamenty nad jeziorem w Skoszewie to idealne miejsce na Twój urlop w krainie jezior.


Nie czekaj dłużej, zarezerwuj swój pobyt i rozpocznij sezon grillowania w najlepszy możliwy sposób! 

Comments


bottom of page