top of page

Święta poza domem - Boże Narodzenie na Kaszubach


Boże Narodzenie jest magicznym czasem dla wielu z nas. Niektórzy uwielbiają tradycyjne obchody w rodzinnym gronie, podczas gdy inni szukają możliwości ucieczki od stresu codziennego życia, poszukując spokoju i relaksu w wyjątkowym otoczeniu. Dla tych, którzy marzą o nieco innej, luksusowej odsłonie świąt, mamy coś co Was zachwyci. Święta poza domem czyli Boże Narodzenie na Kaszubach. Zobacz co na Ciebie czeka.


Zimowa przyroda Kaszub

Grudniowe Kaszuby to prawdziwie magiczna kraina - pokryte śniegiem lasy i malownicze łąki tworzą niepowtarzalny krajobraz. Spacerując z bliskimi, można cieszyć się pięknem zimowej natury. Polecamy naszą wieżę widokową, gdzie można podziwiać otaczające krajobrazy z niezwykłej perspektywy.


Świąteczny relaks

Po aktywnym dniu na świeżym powietrzu zrelaksuj się w naszych eleganckich apartamentach lub urokliwych domkach. To prawdziwe klejnoty w sercu kaszubskiej przyrody. Położone w otoczeniu zielonych lasów i malowniczych jezior, oferują pełen komfort i intymność. Każdy z nich jest starannie zaprojektowany, aby zapewnić naszym gościom niezapomniane doświadczenia. Czeka na Ciebie ciepło kominka i możliwość odprężenia się w jacuzzi, balii lub saunie. Odpocznij w wygodnych sypialniach, zrelaksuj się w luksusowych wnętrzach, rozkoszuj się aromatyczną kawą na prywatnym tarasie lub przy kominku.

Święta bez gotowania

Zapomnij o przygotowywaniu posiłków na własną rękę. Na Palmowym Wzgórzu możesz zamówić całe wyżywienie, które przyniesie Ci wyjątkowe smaki kaszubskiej kuchni bez konieczności wychodzenia z domu. Możesz skupić się na spędzaniu czasu z rodziną, a my zajmiemy się resztą.


Boże Narodzenie to czas refleksji i wewnętrznego spokoju. Spędź te dni w harmonii z naturą, gdzie cisza i spokój pomogą Ci się zrelaksować i zyskać pozytywną energię na nadchodzący rok. Wróć do domu z nową siłą i gotowością na nowe wyzwania. Tak się składa, że znamy miejsce, które nadaje się do tego idealnie - Palmowe Wzgórze. Zarezerwuj już dziś na naszej stronie lub pod numerem telefonu 668 485 494.

コメント


bottom of page