top of page

WYJĄTKOWY CZAS DLA CAŁEJ RODZINY

Wakacje na Kaszubach to niezwykłe doświadczenie! Jeśli szukasz idealnego miejsca na wypoczynek, to zapraszamy na Palmowe Wzgórze – apartamenty i domki w samym sercu Kaszub! To okazja do wypoczynku w otoczeniu pięknej przyrody, ale także do skorzystania z luksusowych udogodnień, jakie oferują nasze apartamenty. Poznaj kilka atrakcji, które sprawią, że Twój pobyt na Kaszubach będzie niezapomniany.

ATRAKCJE DLA DZIECI

Palmowe Wzgórze to miejsce, które nie pozwoli najmłodszym gościom na nudę! U nas Twoje dzieci mają całą gamę atrakcji do wyboru. Piękna pogoda? Zapraszamy na zewnątrz! Zabawa w otoczeniu pięknej zieleni, na bezpiecznym, ogrodzonym terenie. Na małych odkrywców czeka plac zabaw, hamaki, trampolina, czy piaszczyste boisko do siatkówki. Nasz ogród to miejsce idealne do zabawy dla dzieci. Na atrakcje na niepogodę, też mamy sposób. W naszej sali gier czekają na Was stół do pin-ponga, do billardu, a także piłkarzyki gotowe na Wasze rodzinne potyczki.

SPOSÓB NA WYJĄTKOWY CZAS DLA KAŻDEGO CZŁONKA RODZINY

Nie zabraniamy żadnym tatusiom skakać na trampolinie, ale mamy kilka rozwiązań, które sprawdzą się dla każdego członka rodziny, bez względu na wiek. Proponujemy rowerowe  wycieczki po pięknych turystycznych szlakach. Rowery i wszystkie inne atrakcje są dostępne w cenie pobytu. Na miłośników pieszych eksploracji czekają czyste kaszubskie lasy, pełne grzybów i jagód. Wystarczy odrobina szczęścia i wprawne oko, by wrócić z lasów z koszykiem pełnym runa leśnego. Dla aktywnych członków rodziny jest w pełni wyposażona siłownia z nowoczesnym sprzętem. Nie będziecie musieli rezygnować z dbania o formę  również podczas urlopu. 

W słoneczne dni do Waszej dyspozycji jest prywatna plaża z sprzętem wodnym – kajaki,  i  rowerki wodne, a dla fanów ekstremalnych doznań –  przejażdżki na skuterze wodnym. Sprzęt wodny to jedyna z naszych atrakcji, która jest dostępna za dodatkową opłatą. Gdy zrobi się ciemno, w naszym ogrodzie czeka na Was specjalnie przygotowane miejsce ogniskowe oraz grillowe, abyście mogli cieszyć się wspólną zabawą do późnych godzin nocnych. 

RELAKS PO DNIU PEŁNYM WRAŻEŃ

Po całym dniu spędzonym na wędrówkach i zabawie, nic nie poprawia  samopoczucia tak jak chwila relaksu. Na Palmowym Wzgórzu masz do dyspozycji prywatne spa, gdzie możesz odprężyć się i odpocząć po ciężkim dniu.  Czekają na Ciebie kąpiele w prywatnym jacuzzi – tak prywatnym! Każdy z apartamentów posiada własne miejsce do bąbelkowych kąpieli. Nikogo chyba nie musimy też przekonywać do korzyści z seansów w saunie, więc po prostu serdecznie na nie zapraszamy. Niezwykłym pomysłem na zakończenie dnia będzie także kąpiel w ruskiej bani. Jacuzzi, sauna i ruska bania… Czy może być piękniej? I to wszystko w cenie pobytu! 

Wakacje na Kaszubach to czas na pełen wypoczynek, zabawę i relaks. Palmowe Wzgórze  idealne miejsce na spędzenie czasu w gronie najbliższych oraz na łonie natury.

Zarezerwuj już teraz swoje wakacje na Kaszubach i ciesz się niezapomnianymi chwilami z nami! Kontakt

Opmerkingen


bottom of page