top of page

Przespaceruj się po Palmowym Wzgórzu

Masz zarezerwowany pobyt na Palmowym Wzgórzu, którego nie możesz się doczekać? A może wciąż zastanawiasz się czy nasze apartamenty i domki położone na Kaszubach to miejsce dla Ciebie? Zapraszamy Cię na wirtualny spacer, dzięki któremu bliżej poznasz Palmowe Wzgórze i jego okolicę!Widok z drona 


Na naszej stronie internetowej koniecznie zajrzyj do zakładki “Wirtualny spacer”, w której z lotu ptaka możesz podziwiać najbliższe okolice Palmowego Wzgórza. Na pewno ucieszy Cię ilość zieleni wokół oraz bliskość jeziora, przy którym nasi goście cieszą się prywatną plażą. Cisza, spokój i kontakt z naturą - żadnej z tych rzeczy nie zabraknie Ci podczas pobytu u nas. 


Domki i apartamenty


Wahasz się między wyborem apartamentu lub domku? Jeśli zastanawiasz się, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednie, przespaceruj się po obu, żeby zobaczyć różnicę w ich położeniu. Każdy ma wiele zalet, wszystkie wykończone są w najwyższym standardzie i w pełni wyposażone. Niezależnie od Twojej decyzji, jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z odpoczynku u nas.


Oprócz wnętrz możesz przyjrzeć się również prywatnym tarasom i widokom, jakie Ci zapewnią. Na każdym z nich znajdziesz grilla gazowego, zestaw wypoczynkowy i jacuzzi, z którego podczas pobytu na Palmowym Wzgórzu możesz korzystać do woli. Prawda, że  brzmi to jak dobry plan na relaks? Domki z sauną i jacuzzi czekają na Ciebie.


Co poza tym?


Na Palmowym Wzgórzu na pewno nie będziesz się nudzić. Zagwarantuje Ci to m.in. dostęp do naszej sali zabaw, na której czekają na Ciebie stół do ping-ponga, piłkarzyki czy stół bilardowy. Jeśli jesteś amatorem sportu na pewno ucieszy Cię nasza świetnie wyposażona siłownia oraz dostęp do sauny. Odwiedź je na wirtualnym spacerze po Palmowym Wzgórzu i przekonaj się jak przyjemny może być Twój pobyt. Komfortowe domki na Kaszubach są do Twojej dyspozycji.


Spaceruj w realu 


Zapraszamy do rezerwacji wolnych terminów pod numerem telefonu 668 485 494 lub na stronie booking.com. Nie czekaj, aż dostępność naszych domków i apartamentów spadnie!


Nasz wirtualny spacer dobiegł końca, ale wyobraź sobie, że to tylko namiastka tego, czego możesz doświadczyć podczas pobytu u nas. Zarezerwuj swój termin i odkryj jak przyjemny będzie spacer po Palmowym Wzgórzu w rzeczywistości.

Comments


bottom of page