top of page

Pomysł na romantyczny weekend we dwoje

Zapraszamy Cię na wyjątkowy romantyczny weekend we dwoje na Palmowym Wzgórzu, gdzie możesz świętować miłość nie tylko w Walentynki.

Nasze ekskluzywne apartamenty i domki stworzą idealny klimat dla Waszych wspólnych chwil. Przygotowaliśmy dla Was niezapomniane doświadczenia, które sprawią, że ten wyjątkowy czas stanie się jeszcze bardziej magiczny.

RELAKS W SAUNIE I JACUZZI

Zapomnijcie o codziennym stresie i pozwólcie sobie na chwilę relaksu. Czekają na Was jacuzzi, sauna i balia z gorącą wodą.

Czy jest coś bardziej romantycznego niż zanurzenie się we wspólnym, bąbelkowym jacuzzi, delektując się chwilą tylko dla siebie? A może pragniecie poczuć ciepło i aromat drewna w naszej komfortowej saunie? To doskonały sposób na oderwanie się od rzeczywistości i skupienie się tylko na sobie.


SPACER POD GWIAZDAMI

Wieczorne spacery po naszych urokliwych terenach to niezapomniana podróż przez spokojną kaszubską naturę. Potraktujcie to jako chwilę dla siebie, oddzielając się od codziennego zgiełku. Nie musicie wychodzić poza teren obiektu. Mamy swój las otoczony klimatycznymi lampkami. Spacerując pod gwiazdami, możecie odkryć nowe rozmowy, delektować się bliskością i tworzyć wspomnienia.


CHWILE PRZY KOMINKU

Po romantycznym spacerze pod gwiazdami zapraszamy Was na rozgrzanie przy kominku.

Rozpalcie ogień, obejmijcie się i cieszcie się bliskością. Dla Waszej wygody przygotowaliśmy zestaw do grillowania, dzięki któremu możecie przygotować wspólną kolację i delektować się nią przy ogniu kominka.


WIECZÓR FILMOWY

W naszych komfortowych apartamentach znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie do stworzenia kameralnej atmosfery. Obejrzyjcie Wasze ulubione filmy, przytuleni do siebie na wygodnej kanapie, z kubkiem gorącej herbaty lub lampką wina w dłoni.


Palmowe Wzgórze to nie tylko miejsce na mapie, to wyjątkowy pomysł na romantyczny weekend we dwoje. W naszych komfortowych apartamentach odkryjecie nowe obszary Waszej miłości i umocnicie więź, która Was łączy.

Zarezerwujcie termin już teraz i pozwólcie naszemu magicznemu otoczeniu stworzyć dla Was niezapomniane wspomnienia.

コメント


bottom of page