top of page

Palmowe Wzgórze – luksusowy relaks na Kaszubach

Apartamenty i domki dostępne dla gości w Palmowym Wzgórzu, to miejsce, które łączy w sobie bliskość natury z ekskluzywnymi udogodnieniami. Decydując się na relaks w naszym kurorcie, możesz spodziewać się wysokiego poziomu świadczonych usług. Nasz personel to bowiem ludzie z pasją, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby pobyt w Palmowym Wzgórzu pozostawił w gościach najpiękniejsze wspomnienia.

Atrakcje turystyczne i aktywny wypoczynek

Palmowe Wzgórze leży wśród pięknych, kaszubskich parków krajobrazowych. W okolicy nie brakuje zieleni oraz kojących widoków. Piękne, czyste jeziora, zachęcają do spędzania czasu nad wodą. Do dyspozycji naszych gości pozostaje urokliwa, prywatna plaża. Nie trzeba się zatem martwić o wszechobecne w turystycznych miejscowościach tłumy. U nas zawsze znajdziesz miejsce, aby wypocząć w cieniu drzew, wsłuchując się w relaksujący szum wiatru w ich koronach.

Na naszej prywatnej plaży prowadzimy wypożyczalnię sprzętu wodnego. Goście mogą doświadczyć silnych wrażeń podczas przejażdżki skuterem wodnym. Dla miłośników spokojniejszych atrakcji proponujemy łódki oraz rowerki wodne. Długie, położone wśród lasów trasy turystyczne, zachęcają do urządzania wycieczek rowerowych. Oczywiście zapewniamy gościom, zarówno dorosłym, jak i tym najmłodszym, potrzebny sprzęt.

Palmowe Wzgórze – relaks z dala od miejskiego zgiełku

Nasze apartamenty i domki to miejsce idealne dla osób, które szukają możliwości głębokiego relaksu. Stresy codziennego dnia pozostaną daleko za Tobą, kiedy oddasz się niezwykłej przyjemności, jaką jest pobyt w saunie. Do dyspozycji gości jest zarówno sauna sucha, jak i mieszcząca się w ogrodzie ruska bania. Po takim seansie poczujesz się jak nowonarodzony.

Aby urozmaicić naszym gościom pobyt w Palmowym Wzgórzu, stworzyliśmy również miejsce do zorganizowania ogniska. Wieczór w blasku ognia i smak kolacji przyrządzonej nad ogniskiem, z pewnością każdemu pozostaną na długo w pamięci.

Udogodnienia dla małych i dużych

Palmowe Wzgórze to nie tylko luksusowe apartamenty i wygodne domki. Niewątpliwą atrakcją są także piękne tereny zielone, które zapewniają atrakcyjny widok z okien oraz zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. W naszym ogrodzie znajduje się plac zabaw dla dzieci. Możesz zatem spokojnie odprężyć się na łonie przyrody, mając pewność, że Twój maluch nie będzie się w tym czasie nudził.

Dla osób lubiących rywalizację, przygotowaliśmy atrakcje w postaci stołów do bilarda oraz tenisa stołowego. W pobliżu apartamentów dostępne jest również boisko do siatkówki oraz siłownia. Dużą popularnością cieszą się też piłkarzyki, które pozwalają nawet naszym dorosłym gościom poczuć się znowu jak w beztroskich czasach dzieciństwa.

Decydując się na pobyt w Palmowym Wzgórzu możesz być pewien, że zarówno Tobie, jak i Twoim bliskim nie zabraknie różnorodnych atrakcji.

留言


bottom of page