top of page

Palmowe Wzgórze – atrakcje w domkach na Kaszubach

Urlop spędzony w miłej scenerii, blisko jeziora, gdzie powietrze jest czyste, a piękno natury powalające, to najlepsza opcja na wypoczynek. Zwłaszcza gdy dodamy do tego luksusowe warunki pobytu z szerokim zakresem udogodnień. Jeśli szukacie takiego miejsca, koniecznie udajcie się do Palmowego wzgórza na Kaszubach.

Palmowe Wzgórze – atrakcja Kaszub

Kaszuby to piękny rejon, można cieszyć się nieskalanym powietrzem, czystymi jeziorami i magią natury. W tej malowniczej scenerii znajduje się Palmowe Wzgórze oferujące wynajem domków z bala, wyposażonych w liczne udogodnienia, z atrakcjami dla dużych i małych oraz z prywatną plażą.

Palmowe Wzgórze – atrakcyjne domki na wynajem

Urlop spędzony z rodziną lub znajomymi, w komfortowo urządzonym domku, to gwarancja udanego wypoczynku. Dodajmy do tego jacuzzi na tarasie i kuchnię zewnętrzną z grillem ‒ gorąca kąpieli oraz gotowanie na świeżym powietrzu to gwarancja relaksu.

Wyposażenie domków w Palmowym Wzgórzu

Domki oferowane przez Palmowe Wzgórze są w pełni wyposażone. Urządzone w nowoczesnym stylu, urzekają eleganckim wyglądem zarówno z zewnątrz jak i w środku. Każdy z domków pomieści maksymalnie 6 osób. Czas można spędzać w gustownie urządzonym salonie z kominkiem, gdzie jest dostęp do WiFi.

W domku znajduje się także dobrze wyposażona łazienka i kuchnia. Goście do dyspozycji mają niezbędne kosmetyki oraz środki czyszczące przydatne przy eksploatacji domku. Lodówka, płyta indukcyjna i piec oraz mikrofalówka pozwolą poczuć się jak w domu i przygotować ulubione potrawy. Można również poczęstować się pyszną kawą z ekspresu i herbatą – kapsułki z kawą i herbata są do dyspozycji gości Palmowego Wzgórza.

Moc atrakcji w Palmowym Wzgórzu

Malownicza okolica, w której zlokalizowane jest Palmowe Wzgórze, zachęca do długich spacerów i wycieczek rowerowych. Można też miło spędzić czas na prywatnej plaży. Osoby ceniące aktywne spędzanie czasu, mogą wynająć skuter wodny, kajak lub rowerek wodny.

コメント


bottom of page