top of page

JUŻ CZAS MYŚLEĆ O ŚWIĘTACH WIELKANOCNYCH

Dla jednych Święta to czas na odpoczynek i długo wyczekiwane spotkania z rodziną. Inni wolą uniknąć stresu i godzin przygotowań i najchętniej uciekliby daleko od tego. Bez względu na to, do której z tych grup należysz, jeśli chcesz spędzić Wielkanoc inaczej niż zwykle, Palmowe Wzgórze to miejsce idealne dla Ciebie i Twoich najbliższych.


ŚWIĘTA JAK W DOMU – BEZ PRZYGOTOWAŃ!

Nasze w pełni wyposażone, nowocześnie urządzone apartamenty, sprawią, że na Palmowym Wzgórzu poczujesz się jak w domu. Z małą różnicą… Nie będziesz musiał* się martwić godzinami przygotowań do Świąt. Spędzisz je jak tylko chcesz! Wielkanoc u Nas to świetna okazja do odpoczynku dla rodziców, bez zmartwień o swoje pociechy, bo one z pewnością znajdą u nas dla siebie zajęcie. Relaks w jacuzzi, zabawa w sali gier sportowych takich jak billard, czy ping-pong, długie spacery po przepięknych kaszubskich lasach, wycieczki rowerowe, to tylko niektóre z atrakcji, które na Was czekają! Na Palmowym Wzgórzu każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie.


Czekamy na Was!

Okres Świąt Wielkanocnych to czas radości i spotkań z rodziną. Święta w sercu Kaszub, pozwolą Ci w pełni wykorzystać wolny czas i cieszyć się tym co dla Ciebie najważniejsze. Więc jeżeli czujesz, że właśnie takich Świąt potrzebujesz, zapraszamy do rezerwacji wolnych terminów pod numerem telefonu 668 485 494 lub na stronie booking.com. Nasze apartamenty oraz domki są dostępne już od 142 złotych za osobę, za dzień, przy rezerwacji dla 6 osób.

Do zobaczenia!

Comments


bottom of page