top of page
  • Zdjęcie autoraDanuta Pałubicka

Czy warto jechać na Kaszuby jesienią?

Każdy czas jest dobry na chwilę relaksu i odpoczynku, również jesień. Odpowiadając więc na tytułowe pytanie, oczywiście, że warto  pojechać na Kaszuby jesienią. Na wszystkich odpoczywających czekają piękne krajobrazy i mnóstwo ciekawych miejsc. 

Z pewnością więc odpoczniemy i naładujemy akumulatory pozytywną energią. Poniżej garść informacji na ten temat. Zachęcamy do lektury!

Kaszuby jesienią – dlaczego warto? 

Jesienną porą robi się nieco spokojniej, a turystów i urlopowiczów jest mniej niż  latem. Panuje większy spokój, a tłumy znikają. To doskonały czas na wyjazd na Kaszuby. Można uniknąć hałasu, stania w kolejkach, wyciszyć się i zapomnieć o szarej rzeczywistości. 

Kaszuby jesienią – atrakcje 

Jakie miejsca warto odwiedzić podczas jesiennego urlopu na Kaszubach? Wymienić tutaj możemy skansen we Wdzydzach Kiszewskich, malowniczy rynek w Chojnicach, Park Narodowy Bory Tucholskie, Zaborski Park Krajobrazowy, Muzeum Kaszubskie w Kartuzach, Kaszubski Park Krajobrazowy, fokarium na Helu, Rezerwat przyrody Szczyt Wieżyca i wiele, wiele innych. Ciekawych miejsc jest mnóstwo, wszystko zależy od naszych potrzeb i preferencji. 

Kaszuby jesienią – pobyt w Palmowym Wzgórzu 

Warto też zadbać o wygodny, komfortowy nocleg. Zapraszamy do Palmowego Wzgórza. Proponujemy przestronne, nowoczesne apartamenty z sauną i jacuzzi bądź klimatyczne domki z bali – również z jacuzzi i wieloma innymi udogodnieniami.

Nocleg w komfortowych warunkach, w pełni wyposażonych domkach bądź apartamentach, możliwość korzystania z siłowni, opcja wypożyczenia rowerów nikomu nie pozwolą na nudę. Nasi goście mogą też urządzić rozgrywki w bilarda, piłkarzyki bądź w ping-ponga. Na najmłodszych czeka natomiast kolorowy plac zabaw. 

Wygodny nocleg – apartamentu z jacuzzi, domki z bali

Sauna i jacuzzi będa idealnym uzupełnieniem jesiennych, urlopowych wieczorów. 

Dzięki seansom w saunie oczyścimy organizm z toksyn, wzmocnimy odporności, pozytywnie wpłyniemy na krążenie krwi i przemianę materii. Jacuzzi to natomiast sposób, by rozluźnić napięte mięśnie, zmniejszyć ból ścięgien, więzadeł oraz stawów, zniwelowanie stresu. 

Podsumowanie 

Jesienny wyjazd na Kaszuby to doskonały pomysł. Kolorowe liście, spokój, brak tłumu, z którym do czynienia mamy wakacyjną porą, pozwalają zapomnieć o codziennych obowiązkach. Podczas urlopu zobaczyć możemy wiele ciekawych miejsc i zrelaksować się w pełni komfortowych warunkach. Warto więc znaleźć czas i udać się jesienną porą na Kaszuby. 

1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page