top of page

APARTAMENTY NA PLAŻY KASZUBY – SPRAWDŹ

Z dala od miejskiego zgiełku, w ciszy w malowniczej okolicy wśród zieleni. Tak w skrócie można opisać przepiękny region w Polsce, który nazywa się Kaszuby i należy do części Pomorza Gdańskiego. Dlaczego warto pojechać akurat w te rejony oraz gdzie można się zatrzymać? Zachęcamy do lektury!

Urlop na Kaszubach

Nie da się ukryć, że urlop w sezonie letnim jest czymś, o czym marzy bardzo wielu z nas. Możliwość spędzenia go z bliskimi osobami, cisza i spokój – za tym często tęskni spore grono osób. Warto zatem „wyrwać się” z miejskiego zgiełku i wyjechać w miejsce niecodzienne, zlokalizowane wokół malowniczych, zielonych terenów oraz kilku jezior. Mowa oczywiście o Kaszubach.

Na Kaszubach można spędzić czas zarówno rekreacyjnie, jak i aktywnie, decydując się na nocleg w jednym z polecanych i luksusowych apartamentach. Można również skorzystać z wielu udogodnień proponowanych przez dany ośrodek: wypożyczyć rowery, spędzić czas, m.in. w saunie fińskiej lub też ruskiej bani. Atrakcje te z pewnością pomogą nie tylko poprawić kondycję, ale także zrelaksować się i zregenerować ciało.

Gdzie warto się zatrzymać na Kaszubach?

Takim polecanym miejscem są na pewno ekskluzywne apartamenty Palmowe Wzgórze zlokalizowane w miejscowości Skoszewo na Kaszubach. Nowocześnie wyposażone i umeblowane dwa apartamenty składają się z kilku pomieszczeń, własnych łazienek, kuchni, Wi-Fi, TV. Każdy z nich ma niemalże 100m2, dzięki temu przybyli goście mogą liczyć na przestrzeń i swobodę. Pobyt w Palmowym Wzgórzu jest idealnym pomysłem na spędzenie urlopu wraz z rodziną lub przyjaciółmi.

Apartamenty na plaży

Niewątpliwą atrakcją tego miejsca jest fakt, że dla gości przygotowana została prywatna, czysta i cicha plaża zlokalizowana wokół jeziora. Jest to z pewnością oferta skierowana dla wszystkich osób, które chciałyby spędzić wakacje w najbliższym gronie bez tłumów. Istnieje również możliwość wypożyczenia sprzętu do uprawiania sportów wodnych. Właściciele apartamentów Palmowe Wzgórze proponują swoim gościom wynajem kajaków, rowerów i skuterów wodnych. Dzięki czemu można spędzić czas zarówno aktywnie, jak i rekreacyjnie.

Kaszubskie atrakcje

Co istotne, w niedalekiej odległości od Palmowych Wzgórz są usytuowane ciekawe atrakcje, które również warto zwiedzić. Przede wszystkim koniecznie trzeba wybrać się na wycieczkę do Parku Edukacyjnego zoo-egzotyczne, gdzie można obejrzeć kilkadziesiąt egzotycznych gatunków zwierząt. Ponadto polecanym miejscem jest także Zamek w Bytowie, czyli dawna siedziba Krzyżaków. W budynku tym mieści się kilka wystaw zarówno o charakterze artystycznym, historycznym, jak i etnicznym. Warto także wybrać się do Ogrodu Botanicznego zlokalizowanego w Kaszubskim Parku Krajobrazowym.

Każdy, kto chciałby udać się na urlop wraz z przyjaciółmi, z dala od miejskiego zgiełku, powinien zdecydować się na Kaszuby. To tu w Skoszewie mieszczą się luksusowe i świetnie wyposażone apartamenty Parkowe Wzgórze. Zatrzymując się tam, można odpocząć, zrelaksować się i co więcej, korzystając z niektórych udogodnień, np. wypożyczając rowery lub sprzęt wodny, spędzić aktywnie czas.

Comments


bottom of page